AlcoForece EVO - kalibracja i adiustacja - opinie

Profesjonalna kalibracja AlcoForce EVO

Profesjonalne alkomaty takie, jak AlcoForce EVO używane są nie tylko przez funkcjonariuszy, ale także przez wykonawców wielu innych rodzajów profesji – pracodawców, lekarzy czy też kuratorów sądowych. Zapotrzebowanie na tego typu specjalistyczne urządzenia rośnie w miejscach, w których ryzyko wypadkowe jest wysokie. Aby alkomat funkcjonował w pełni sprawnie i bezusterkowo, potrzebuje działającego sensora. Jest on swego rodzaju sercem tego sprzętu – dzięki niemu wykrywana i odczytywana jest zawartość alkoholu w powietrzu wydychanym przez testowaną osobę. To stan i kondycja tego elementu zapewnia pełną wiarygodność uzyskanego wyniku. Jest to niezwykle istotne ze względu na okoliczności, w których zwykle używa się alkomatów – bardzo często od rezultatu zależna jest czyjaś przyszłość oraz kroki, które zostaną podjęte w przypadku wykroczeń. Wyniki zapisane na alkomatach mogą być również używane jako materiał dowodowy w sądzie.

Adiustacja AlcoForce EVO – co to za proces i dlaczego jest potrzebny?

Nasz sklep internetowy oferuje profesjonalną usługę zwaną adiustacją sensora. Dzięki temu procesowi serwisowemu będziesz mógł upewnić się, że sensor Twojego urządzenia jest poprawnie skalibrowany i że jego eksploatacja, niezależnie od tego, jak intensywna, nie wpłynęła negatywnie na jakość uzyskiwanych wyników. Czynnikami, które mogą wpływać na stan i zużycie takiego sensora, jest częstotliwość jego użytkowania, a także upływający czas. Dzięki skorzystaniu z usług naszego sklepu w dobrej cenie uzyskasz nie tylko certyfikat kalibrowania, ale także całkowitą pewność, że Twój sprzęt AlcoForce EVO działa bez zarzutu.

AlcoForce EVO alkomat kalibracja – dlaczego należy dokonywać jej regularnie?

Pomiary dokonywane przez sensor elektrochemiczny analizatora AlcoForce EVO są powtarzalne – dzięki regularnej, profesjonalnej kalibracji możesz być pewien, że sprzęt ten będzie działał sprawnie, nawet przez długie lata. Dzięki wygodnym funkcjom, które oferuje ten specjalistyczny alkomat, nie musisz się martwić dotrzymywaniem terminów. Po dokonaniu kilkuset pomiarów samo urządzenie przypomni Ci o konieczności dokonania kalibracji – wtedy wystarczy się z nami skontaktować. Adiustacji dokonamy w sposób fachowy i sprawny. W naszym sklepie Polskie Centrum Kalibracji dbamy o jak najlepsze opinie klientów. Możesz liczyć na szybką obsługę oraz wysyłkę. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości gwarantujemy bezproblemowy kontakt z naszymi reprezentantami.
AlcoForece EVO